KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12809592

nr 1280 9592

Hugo Linér

(1900-1981), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 57x63 cm

Hugo Linér, svensk bildkonstnär född 1900, död 1981.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:20:35

7/10 14:01:08 1      Vinnande bud

Hugo Linér

Läs mer om Hugo Linér